Reklamačné podmienky

Reklamačný poriadok

Kupujúci má nárok na vrátenie tovaru a odstúpenie od zmluvy v zmysle zákona č.108/2000 Z.z. do 30 dní bez udania dôvodu.

Záručná doba beží odo dňa odovzdania tovaru kupujúcemu alebo konečnému užívateľovi pri predaji. Predávajúci poskytuje záruku za akosť a úplnosť dodávky. Tovar je dodávaný so zárukou 24 mesiacov. Ak zistí kupujúci pri preberaní tovaru nedostatky, ktoré sa nezlučujú s jeho funkčnosťou, úžitkovými a estetickými vlastnosťami, musí tieto skutočnosti oznámiť vždy písomne a doporučene na adresu pobočky JIMI Textil, Boženy Němcovej 8, Bratislava, 811 04, a to bez zbytočného odkladu, najneskôr však do 3 dní od prevzatia tovaru. Reklamačný list musí obsahovať dátum dodania tovaru, názov výrobku, reklamované množstvo, popis nedostatku, adresu a telefonický kontakt. Predávajúci je povinný sa vyjadriť k reklamácii do 10 dní odo dňa jej prijatia.

ODPORÚČANIE:

Pred odoslaním objednávky dôkladne overte rozmery požadovaného tovaru, rovnako ako jeho farbu a množstvo. Záväznou objednávkou je kupujúci zodpovedný za uvedené údaje a na prípadnú reklamáciu nebude braný zreteľ.

Na vašom súkromí nám záleží

Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.

Povoliť všetkoPodrobné nastavenie