Katalóg bytového textilu JIMI Textil

Dvakrát ročne pre Vás vydávame tlačený katalóg s kompletnou ponukou nášho bytového textilu. Pozrieť si ho môžete priamo tu v digitálnej podobe, alebo nižšie požiadať o zaslanie tlačeného katalógu ZADARMO do vašej schránky. Katalógy rozosielame vždy pred Vianocami a pred Veľkou nocou.

Čakáte na tlačený katalóg JIMI Textil?

V priebehu novembra rozosielame všetkým našim stálym zákazníkom katalóg JIMI Textil - Vianoce 2023/2024. Katalóg do Vašej schránky zatiaľ nedorazil? Nezúfajte, určite je na ceste k Vám. Prípadne je k nahliadnutiu elektronická verzia nového katalógu na tejto stránke.

Katalóg JIMI Textil - Vianoce 2023/2024 v digitálnej podobe

Chcete odoberať náš tlačený katalóg?

Požiadajte si o zaslanie ZADARMO

Zaslať katalóg domov

Meno:
priezvisko:
Ulica a č.p .:
mesto:
PSČ:

Čo v katalógu záclon, obliečok a ďalšieho bytového textilu značky JIMI Textil nájdete?

Katalóg JIMI Textil obsahuje náš kompletný sortiment vrátane noviniek z aktuálnej kolekcie. Nájdete v ňom teda naše dlhodobo populárne produkty, rovnako ako náš úplne nový tovar. Vaše obľúbené záclony a obliečky JIMI Textil dopĺňa sortiment prestieradiel, utierok, obrusov, detského textilu a mnoho ďalšieho.

Z elektronickej verzie katalógu na tejto stránke sa môžete pohodlne prekliknúť na konkrétny produkt priamo v e-shope a ľahko objednať.

Na vašom súkromí nám záleží

Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.

Povoliť všetkoPodrobné nastavenie